Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z jego potwierdzeniem. Do realizacji zamówionych produktów przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty (nie dotyczy płatności przy odbiorze). Drogą mailową zostaniesz poinformowany o każdej zmianie statusu zamówienia.  

Termin otrzymania paczki = czas realizacji + czas dostawy

Czas realizacji

Przy każdym produkcie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas zrealizowane i wysłane. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie.

Pamiętaj, że na proces realizacji duży wpływ ma wybrana forma płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki trafiają na nasze konto zazwyczaj natychmiastowo, a my możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.
  • Płatność przelewem zwykłym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze - do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po jego otrzymaniu. Pamiętaj, że ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą za przesyłkę.

» formy płatności 

Czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni roboczych od nadania.

» koszt dostawy

 

Potrzebujesz ekspresowej realizacji zamówienia? Skontaktuj się z nami - zobaczymy co da się zrobić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl