Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z jego potwierdzeniem. Do realizacji zamówionych produktów przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty (nie dotyczy płatności przy odbiorze). Drogą mailową zostaniesz poinformowany o każdej zmianie statusu zamówienia.  

Termin otrzymania paczki = czas realizacji + czas dostawy

Czas realizacji

Przy każdym produkcie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas zrealizowane i wysłane - jest to forma realizacji STANDARD. Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie.

Dla zabieganych, którzy kupują prezenty na ostatnią chwilę, albo dla tych, którym nagle coś wypadło, oferujemy opcję EXPRESS. Wybierając tę formę realizacji wartość wybranych przez ciebie produktów wzrośnie o 30%, ale twoje zamówienie wyślemy już kolejnego dnia roboczego. Dodatkowo zamówienia złożone w trybie EXPRESS wysyłamy również specjalną przesyłką DHL PREMIUM, która gwarantuje doręczenie już kolejnego dnia roboczego. Twoje zamówienie dotrze do ciebie 2 dni po jego złożeniu, a w dniu dostawy kurier skontaktuje się z tobą telefonicznie.
UWAGA! Jeśli w opcji EXPRESS wybierzesz płatność przelewem zwykłym - koniecznie prześlij nam potwierdzenie jego zlecenia.


Pamiętaj, że na proces realizacji duży wpływ ma wybrana forma płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki trafiają na nasze konto natychmiastowo, a my możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.
  • Płatność przelewem zwykłym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze - do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po jego otrzymaniu. Pamiętaj, że ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą za przesyłkę.

» formy płatności 

Czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni roboczych od nadania.

» koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl