Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z jego potwierdzeniem. Do realizacji zamówionych produktów przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty (nie dotyczy płatności przy odbiorze). Drogą mailową zostaniesz poinformowany o każdej zmianie statusu zamówienia.  

Termin otrzymania paczki = czas realizacji + czas dostawy

Czas realizacji

Czas realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego, po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Przy każdym produkcie podany jest termin, który określa, w jakim czasie produkty mogą zostać przez nas zrealizowane i wysłane - jest to forma realizacji STANDARD.

Dla zabieganych, którzy kupują prezenty na ostatnią chwilę, albo dla tych, którym nagle coś wypadło, oferujemy opcję EXPRESS. Wybierając tę formę realizacji zamówienia wartość wybranych przez ciebie produktów wzrośnie o 30%, ale twoje zamówienie wyślemy już kolejnego dnia roboczego.
UWAGA! Jeśli w opcji EXPRESS wybierzesz płatność przelewem zwykłym - koniecznie prześlij nam potwierdzenie jego zlecenia.
W przypadku zakupu większej ilości produktów, opcję EXPRESS zaznacz przy każdym z nich.

Pamiętaj, że na proces realizacji duży wpływ ma wybrana forma płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. Środki trafiają na nasze konto natychmiastowo, a my możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.
  • Płatność przelewem zwykłym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze - do realizacji zamówienia przystępujemy niezwłocznie po jego otrzymaniu. Pamiętaj, że ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą za przesyłkę.

» formy płatności 

Czas dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni roboczych od nadania.

» koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl