Regulamin sklepu

I. INFORMACJE PODSTAWOWE
Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę BUBU CRAFT Agata Jaroszyńska, z siedzibą w Trzebnicach 134, 59-140 Chocianów; NIP: 502 000 38 20; REGON: 362512923; telefon kontaktowy: 605 318 856, adres poczty elektronicznej: sklep@bubucraft.pl.

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu.
2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu.
3. Ceny produktów są cenami brutto i nie zawierają kosztów przesyłki.

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA
1. Zamówienia w sklepie internetowym bubucraft.pl należy złożyć, wypełniając formularz specyfikacji, znajdujący się przy każdym produkcie.
2. Ze względu na indywidualny charakter zamawianych produktów, kupujący nie ma możliwości odwołania zamówienia.
3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówienia, w przypadku nieotrzymania wpłaty w terminie 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru płatności z góry).

IV. METODY  PŁATNOŚCI
1. Klient ma do wyboru takie formy płatności jak: płatności elektroniczne, przelew tradycyjny i płatność za pobraniem. 
2. Przelew tradycyjny należy wykonać na następujące konto:
PKO BP SA 92 1020 3017 0000 2102 0592 4214
w tytule przelewu wpisując numer zamówienia.

V. CZAS REALIZACJI
1. Czas realizacji, jest to czas od otrzymania kompletnego i opłaconego zamówienia, do momentu jego wysyłki. Aktualny czas realizacji podany jest przy każdym produkcie indywidualnie.

VI. DOSTAWA
1. Przesyłki dostarcza firma kurierska DHL.
2. Transport wynosi 1-2 dni roboczych.
3. Koszt przesyłki uzależniony jest od wyboru formy płatności i wynosi:
- od 17zł w przypadku płatności z góry
- do 25zł w przypadku wyboru płatności przy odbiorze
4. Sprzedający nie wysyła przesyłek zagranicznych.

VII. REKLAMACJE
1. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, pełnowartościowy.
2. Reklamacje należy składać drogą mailową, lub telefonicznie.
3. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia, powstałe podczas transportu. Klient jest zobowiązany sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera, a w przypadku zauważenia ewentualnych uszkodzeń, spisać z kurierem protokół reklamacyjny.

VII. ZWROT
W przypadku produktów spersonalizowanych - zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumentów, art. 38 pkt 1 i 3 (Dz.U. z 2014r. poz 827), ze względu na to, że przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta, Kupujący nie ma możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny.
Produkty bez personalizacji konsument może zwrócić w terminie 14 dni i odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny.

VIII. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest Bubu Craft – art. 24 ust. 1 pkt 1 Ust. o ochronie danych osobowych.
2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, czyli złożenie oświadczenia woli poprzez zakreślenie okienka/checkboxu.
3. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia oddzielnej zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.bubucraft.pl.
4. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
5. Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są w zakładce „Polityka Prywatności” dostępnej w sklepie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl